Son Yazılar
Ana Sayfa / Kredi Kartları / Kredi Kartı Kullanıcıları Bunlara Dikkat

Kredi Kartı Kullanıcıları Bunlara Dikkat

Bir kredi kullanıcısı olan herkesin dikkat etmesi gereken bazı şeyler olduğunu hepimiz bilmekteyiz. Özellikle fazladan alınan paraların nereden kaynaklandığını anlayabilmek çok daha doğru olabilir. Mesela otomatik talimatınız var ise bunun düzenli olarak alınıp alınmadığı veya fazladan alındığı da Kredi Kartı Kullanıcıları Bunlara Dikkat uyarısına yeterli olabilir. Sadece bununla kalmayıp çekmiş olduğunuz nakit çekimin bile ücretlendirilmesi ödenen güne kadar devam ediyor olmasını da bilmeniz de fayda vardır diye düşünüyoruz.

Kredi Kartı Kullanımlarında Karşılaşılan Hatalar

Birçok kişi kartında fazla borçlanma olduğu için yeri geldiğinde ekstrelerini kontrol edemez hale gelebiliyorlar. Hal böyle olunca da hangi faizin ne için alındığı da karışmaktadır. Bunların önüne geçmek için borçlanmadan ve hesabınızı karıştırmadan düzenli harcamalar yapmanız önerilmektedir. En kötüsü de kart bilgilerinizi paylaşırken kiminle paylaştığınızı iyi analiz etmeniz gerekir.

Kredi Kartı Kullanıcıları İçin Önemli

Kredi kartının arkasında yer alan özel şifrelerin sadece size ait olduğunu ve ikinci bir kişi ile paylaşılmaması gerektiğini aklınızdan çıkartmayınız. Çünkü yeri geldiğinde altından kalkamayacağınız borçların altına girebilir ve kurtulamayabilirsiniz. Şifrenizi ve özel güvenlik bilgilerinizi Kredi Kartı Kullanıcısı olarak sadece kendinizin bilmesinde fayda vardır. Gelen telefon mesajlarına ve gelen ses bantlarına mümkün olduğunca itibar etmeyin ve tuzaklara sakın ama sakın düşmeyin. Her telefon ve mesaj bankanızdan gelecek diye bir kural yoktur.

Hakkında admin

Tekrar kontrol et

cardfinans kredi kartı

Cardfinans Kredi Kartı İptali Nasıl Yapılır ?

Cardfinans kredi kartını kullanamayıp ödemelerini yapamayanlar kredi kartlarını iptal etmek istiyorlar fakat iptal edemiyorlar neden …

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir