Son Yazılar
Ana Sayfa / Kredi Kartları / Kredi Kartı Limiti Nasıl Artırılır?

Kredi Kartı Limiti Nasıl Artırılır?

Bankaların müşterilerine ilk kredi kartı gönderdiklerinde izlemiş oldukları bir yol vardır. Bu kişinin gelir durumuna göre değişkenlik göstererek ilk etapta sabit bir rakam belirlenir ve müşteri 1 sene boyunca o limit üzerinden kullanım gerçekleştirir. Daha sonrasında Kredi Kartı Limiti Nasıl Arttırılır? Diye merak edenlere ise düzenli olarak her yıl banka otomatik olarak limit artışı yapar. Ancak bu artışı isterseniz kabul edersiniz, istemezseniz de kabul etmezsiniz diyebiliriz.

Kredi Kartı Limitim Bana Yetmiyor Ne Yapmalıyım?

Aktif olarak Kredi Kartı kullanıcısı iseniz ve kart limitiniz artık sizin isteklerinizi karşılamıyor ise yapmanız gereken tek şey hemen bankanızı aramak olmalıdır. Bankanızı arayarak veya otomatik olarak limit artırım mesajlarını da olumlu olarak kabul edebilirsiniz. Normal artış değil de daha fazla limit artışı isterseniz de bankanıza gelir beyanında bulunarak istediğiniz limite sahip olabilirsiniz.

Kredi Kartı Limitini Arttırmak İçin Evrak Gerekli Mi?

Kullandığınız kredi kartınız için yüksek limit artışları talebinde bulunacak iseniz bankanız illaki sizden gelir beyanı isteyecektir. Çoğu zamanda bankalar değerli müşterileri için aylık harcamalarını dikkate alarak bazen yılda iki sefer bile artış gerçekleştirmektedir. Ancak söz konusu kişinin borcunu ödeyip ödemeyeceği şüphesi olunca bankada kendini garanti altına almak ister. Dilerseniz her yıl uygulanan otomatik artıştan faydalanın, isterseniz de maaş bordronuzu göndererek istediğiniz talep de bulunabilirsiniz.

 

Hakkında admin

Tekrar kontrol et

cardfinans kredi kartı

Cardfinans Kredi Kartı İptali Nasıl Yapılır ?

Cardfinans kredi kartını kullanamayıp ödemelerini yapamayanlar kredi kartlarını iptal etmek istiyorlar fakat iptal edemiyorlar neden …

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir