Son Yazılar
Ana Sayfa / Kredi Kartları / Kredi Kartım Gelmedi Ne Yapmalıyım?

Kredi Kartım Gelmedi Ne Yapmalıyım?

Bankanız tarafından sizin adınıza bir kart gönderimi yapıldıysa ve bu kartın gelme süresi normalinden de fazla uzamaya başladıysa eğer mutlaka bankanın müşteri temsilcileri bölümünü aramanız gerektiğini söylemek isteriz. Çünkü kişiye özel bir kart olduğu için başka bir adrese gitmesi veya size ulaşamıyor olmasının aydınlığa kavuşturulması için gerek görülmektedir. Merak edenler için tekrar hatırlatacak olursak Kredi Kartım Gelmedi Ne Yapmalıyım? İçin verilecek en güzel cevap hemen bankanızla irtibat kurmanız olmalıdır.

Kredi Kartı Hangi Durumlarda Elinize Ulaşmaz?

Eğer iletişim adresinizde bir kopukluk var ve yanlış yazılmış bir durum söz konusu ise beklediğiniz kartınız bir türlü elinize ulaşmaz. Sizden veya bankadan hatta bankanın göndermiş olduğu kart kuryesine kadar birçok kişide hata aranabilir. Bunlara sebebiyet vermemek için irtibat telefon ve adreslerinizi doğru belirtmeli ve Kredi Kartı teslim yerlerinizi iyi belirlemelisiniz.

Kredi Karı Teslim Süreniz Neden Gecikmiş Olabilir?

Çoğu zaman birçok kişinin başına gelebilecek durumlardan bir tanesi de bu olduğu için kart teslim tarihleri bazen sarkmaktadır. Aslında banka zamanında gönderim yapıyor ancak belki sizi yerinizde bulamıyor olabilir. Bunları göz önünde bulundurarak kartınızın teslim edilme tarihini teyit etmeniz ve o tarihte adresinizde bulunmuş olmanız Kredi Kartı Teslim sürenizi zamanında gerçekleştirmiş olabilirsiniz. Aksi takdirde en çok ihtiyaç duyduğunuz zamanlarda bile hala kartınızı bekliyor olabilirsiniz.

Hakkında admin

Tekrar kontrol et

cardfinans kredi kartı

Cardfinans Kredi Kartı İptali Nasıl Yapılır ?

Cardfinans kredi kartını kullanamayıp ödemelerini yapamayanlar kredi kartlarını iptal etmek istiyorlar fakat iptal edemiyorlar neden …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir