Son Yazılar
Ana Sayfa / Kredi Kartları / Kredi Kartınızı Kırıp Atmayın

Kredi Kartınızı Kırıp Atmayın

Kredi kartları çok hassas ve çok önemli bir kullanım aracı olarak bilinmektedir. Hiçbir şekilde şakaya gelmez ve kesinlikle oyun oynanacak bir durumda değildir. Baktığımız zaman bir kişi kredi kartını neden kırar diye ele alacak olursak bu iki şekilde gerçekleşebilir. Birinci yöntem kullanmamak için, ikinci yöntem ise iptal edildiği içindir. Ancak hem uzmanlar tarafından, hem de bankacılık kurulu tarafından sürekli olarak dile getirilerek tekrarlanan Kredi Kartınızı Kırıp Atmayın uyarılarını mutlaka dikkate almak gereklidir. Aksi takdirde dolandırıcıların eline geçerek ödenemeyecek borçların altına girebilirsiniz.

Kırılan Kredi Kartları İle İşlem Yapılabilir Mi?

Şöyle bir açıklık getirecek olur isek aslında kırılan kredi kartlarını herhangi bir ATM de giriş yaparak kullanamayız. Çünkü makine kartı okumaz ve iade eder. Ama kırarak çöpe veya herhangi bir yere attığımız kredi kartları uzman dolandırıcıların eline geçerek sizin adınıza işlemler yapabilmektedirler. Bunların önüne geçmek ve mağdur olmamak için kredi kartınızı kimsenin yanında çöpe atmayınız.

Kredi Kartını Kırıp Atan Mağdurlar

Hem gazete manşetlerinden hem de televizyon kanallarında çok sık rastladığımız haberler olarak bilinen Kredi Kartı mağdurları günden güne çoğalmaktadır. Nedeni ise tarihi geçmiş veya bloke olmuş kredi kartlarını gerek sinirlenerek, gerekse de normal bir şekilde kırarak veya kırmayarak sokağa veya çöpe atan kişilerin dikkatsizliğidir diyebiliriz. Kişiye özel ve özel şifreleri bulunan kartınızı kesinlikle konteynerlere bırakmayınız.

 

Hakkında admin

Tekrar kontrol et

cardfinans kredi kartı

Cardfinans Kredi Kartı İptali Nasıl Yapılır ?

Cardfinans kredi kartını kullanamayıp ödemelerini yapamayanlar kredi kartlarını iptal etmek istiyorlar fakat iptal edemiyorlar neden …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir