Son Yazılar
Ana Sayfa / Kredi Notu / Kredi Notu Sorgulama Finansbank

Kredi Notu Sorgulama Finansbank

Finansal açıdan yeterliliğinizi gösteren bir değerlendirme skoru olan kredi notu, tabi ki bankalarla yapacağınız alışverişler için son derece önem teşkil etmektedir. Müşterisi olduğunuz banka, sahip olduğunuz kredi notu ile size kredi verip vermeyeceğine karar verecektir. Dolayısıyla kredi isteminizden önce muhakkak Kredi Notumu Sorgulama Finansbank hizmetlerine başvurarak kredi notunuzu öğrenmeniz, riskli grupta yer alıyorsanız bankanızın size vereceği ret cevabına karşılık kredi notunuzun daha fazla düşmesini önlemek açısından önemlidir.

Finansbank İle Kredi Notu Öğrenme

Eskiden sadece müşterisi olduğunuz bankanın şubesinden öğrenme imkanının olduğu kredi notu şimdilerde birçok yöntemle öğrenilmektedir. Bunlardan biride Finansbank’ın müşterilerine sunduğu SMS bankacılığıyla kredi sorgulama işlemidir. Kredi notunu öğrenmek isteyen bireyler cep telefonunun mesaj bölümüne KR yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra Finansbak kredi kartı numarasının son 4 hanesini de yazıp, 2273’e yolladığında birkaç dakika içinde kredi notunu öğrenmiş olacaklardır. Yalnız bu işleme karşı 5.00TL işlem ücreti alındığını da bilmeniz de fayda vardır. Söz konusu Kredi Notu Sorgulama Finansbank SMS bankacılığının yanı sıra kredi kayıt bürosuna ait Findeks sayfasından da kredi notunuzu öğrenebilirsiniz.

Findeks Kredi Notu Sorgulama

Son zamanların en popüler sayfası haline gelen Findeks, bireylere kolay yoldan kredi notu öğrenme fırsatını sunmaktadır. Resmi web sitesi üzerinden ücretsiz üyeliğinizi gerçekleştirdikten sonra TC No ile kredi notunuzu sorgulayabilir, ilk sorgulamanız ücretsizken daha sonraları bu işlem için 4.00TL komisyon ücreti alınacaktır.

Hakkında admin

Tekrar kontrol et

Merkez Bankası Kredi Notu Sorgulama

Bankalarla olan ilişkinizi bire bir belirleyen bir etken olan kredi notu, geçmiş zamanda kullandığınız krediler …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir