Son Yazılar
Ana Sayfa / Sahibi Kim / Kuveyt Türk Kimin?
kuveyt türk kimin

Kuveyt Türk Kimin?

Diğer birkaç bankada olduğu gibi bu bankamızda da faizsiz bankacılık sistemi uygulanmaktadır. 1977 yılı itibari ile Kuveyt’te kurulan ve % 48,9 hissesi devlet kurumlarına ait olarak geri kalan 5 51,1 ise halka açık olmaktadır. Buradan yola çıkarak merak edilen Kuveyt Türk Kimin? Sorusuna da açıklık getirmiş bulunmaktayız. Yerel ağı 46 şubeden oluşmakta ve Kuveyteki yer alan 2. Büyük banka olduğunu ve merkez bankası kapsamında faaliyet gösterdiğini belirtebiliriz.

Kuveyt Türk Vermiş Olduğu Ürün Ve Hizmetler

Gayrimenkul, ticaret finansı ve yatırım portföyleri ile tüm müşterilerine hizmet vermeye devam ederek bununla da kalmayarak şube dışında internet bankacılığı, telefon bankacılığı ve ATM noktaları ile işlerin daha hızlı ilerlemesini sağlamıştır. Aynı zaman da Kuveyt Türk hafta içi her gün almak kaydı ile çalışmakta ve hafta sonları kapalı olmaktadır. Tabi resmi bayramlar ve dini bayramlar tatillerinde de hizmete kapalı olduğunu bilmekteyiz.

Kuveyt Türk İşlem Süresi

Çalışma saatleri olarak bildiğimiz 08.30-12.30 ile 13.30-17 zaman dilimlerinde şubeden veya diğer sunulmakta olan internet, telefon ve ATM noktalarından yapacağınız her işlemin aynı gün ve aynı saatte gerçekleştiğini hatırlatmak isteriz. Aynı zaman da Kuveyt Türk bankası ile tüm fatura ödemelerinizi yapabilir hatta ve hatta otomatik talimata geçirebilirsiniz. Kredi konularında da gayet esnek davranarak tüm kredi ihtiyaçlarınızı kısa sürede sonuçlandırmaktadır.

 

 

Hakkında admin

Tekrar kontrol et

teb bankası

Teb Bankasının Sahibi Kim?

1927 yılında Kocaeli’nde kurulan ve günümüze kadar kendini geliştirerek gelmeyi başaran bankamız daha sonraları merkezini …

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir