Son Yazılar
Ana Sayfa / Kredi Kartları / Kuveytturk Kredi Kartları

Kuveytturk Kredi Kartları

Kuveytturk Kredi Kartları seçenekleri özel katılım bankası olan bankanın özel ve ticari müşterilerinin ihtiyaçlarına yönelik olarak tasarlayıp sunduğu banka ürünleridir. Banka müşteri ihtiyaçlarına yönelik olarak kredi kartı seçeneklerini sunması artan kredi kartı kullanımı taleplerinden kaynaklanmıştır. Kişiler arasında yaygınlaşan kredi kartı kullanımı kredi kartlarının kişilere nakit taşımam avantajı sağlaması ve ödeme işlemlerinde farklı kolaylıklar sağlaması nedeni ile sıkça tercih edilmektedir. Kişilerin kredi karı kullanımına yönelmeleri bankaların kredi kartı ürünlerinde yenilikler ve farklı avantaj seçenekleri oluşturmalarına neden olmuştur. Kişilere farklı finansal alanlarda uygun kolaylıklar sağlayan kredi kartı seçeneklerinin sayısı artış göstermiştir.

Kuveyttürk Kredi Kartı Seçenekleri

 • Altın Kart: 

  Kişiler bu kart seçeneğinde kartlarının bağlı bulunduğu vadesiz hesap bakiyelerini kullanarak ya da vadesiz hesap bakiyelerinin yetersiz kalması durumunda kredi kartlarına tanımlanan ek limitlerini kullanarak alışveriş yapmaya devam etme imkânı bulabilmektedirler.

 • Sale Plus:

  Banka tarafından müşterilerine sunulan kredi kartı seçeneklerinden olan bu kart müşterilere yapacakları alışveriş harcamalarında özel indirimler kazandırırken ödemelerinde taksitli ödeme avantajı sunan bir kredi kartı olmasının yanı sıra kişilere alışverişlerinde altın puan kazandıran kredi kartı seçeneğidir.

 • İhtiyaç Kart:

  Banka tarafından müşterilerine sunulan ve müşterilerinin her türden ihtiyaçlarında karttan ya da nakit olarak kişilere ihtiyaçlarını karşıla imkânı sunan kredi kartı seçeneğidir.

 • Seyyah Kart:

  Müşterilerinin hac ya da umre ziyaretlerinde ihtiyaçlarını karşılayabilmeleri adına oluşturulan kredi kartı seçeneğidir. Kişilere harcamalarında farklı avantajlar sunmaktadır.

 • Sanal Kart:

  Banka tarafından müşterilerinin değişen ihtiyaçlarına ve gelişen teknoloji nedeni ile artan internet üzerinden yapılan harcamalarında kullanabilmeleri adına oluşturulan kredi kartı seçeneğidir. Sanal kart bankanın müşterileri için internet üzerinden gerçekleştirecekleri alışverişlerinde daha güvenilir bir ortamda alışveriş yapabilmeleri amacı ile sunulan kredi kartı hizmetidir. Müşterilere daha güvenli hizmet verilebilmesi adına sunulan bu kart hizmeti kişilerin asıl kredi kartı limitlerinin yanı sıra kullanabilecekleri kredi kartıdır. Kişiler sanal kartlarının limitlerini kendileri belirleyebilmektedirler. Bunun yanı sıra banka müşterileri kullanacakları sanal kart seçenekleri için herhangi bir ücret ödemezler.

 

 

 

 

 

 

 

Hakkında admin

Tekrar kontrol et

cardfinans kredi kartı

Cardfinans Kredi Kartı İptali Nasıl Yapılır ?

Cardfinans kredi kartını kullanamayıp ödemelerini yapamayanlar kredi kartlarını iptal etmek istiyorlar fakat iptal edemiyorlar neden …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir