Son Yazılar
Ana Sayfa / Kredi Kartları / Miles and Smiles Kredi Kartı İptali Nasıl Yapılır ?
miles smiles garanti

Miles and Smiles Kredi Kartı İptali Nasıl Yapılır ?

İnsanlar birçok kez alışveriş esnasında kredi kartı kullanarak hem nakit taşımak zorunda kalmaktan kurtulur hem de aynı zamanda taksit seçenekleriyle birlikte yüklerinin hafifletebilirler. Garanti bankası tarafından insanlara sunulan bir kart olan Miles and Smiles Kredi Kartı birçok avantajdan müşterilerinin yararlanmasını sağlayan bir kredi kartı olmaktadır. Türk Hava Yolları ile anlaşmalı olan bu kredi kartı uçuşlarda müşterilere diğer kredi kartlarında olmayan avantajlar sağlayarak onların daha uygun bir biçimde ulaşımlarını sağlar. Fakat her kredi kartının olduğu gibi bu kredi kartınında doğru kullanılmadığı zamanlarda ortaya çıkardığı bazı sorunlar olabilir. Daha çok kredi kartı kullanma konusunda bilinçsiz müşteriler alışverişleri sırasında kartı gereksi bir biçimde ve hesap yapmaksızın kullanırlar. Bunun sonucunda borçları ödenmez hale gelen kullanıcılar bu kartı iptal ettirmek zorunda kalırlar. İptal için iki yol bulunması ile birlikte aynı zamanda bütün borcunda ödenmesi gerekmektedir. İptalin gerçekleşmesi için ilk yol Garanti Bankası’na giderek dilekçe vermektir. Bunun dışında diğer bir yol ise Garanti Bankası Müşteri Himetleri ile görüşerek kartın iptalinin istenmesidir.

Miles and Smiles Kredi Kartı İptali Sonrasında Tekrar Kullanıma Açılabilir Mi ?

Kredi kartının iptali sonrasında kişinin kartı tamamen bloke olmaktadır. Eğer kişi ilerleyen bir tarihte kredi kartını tekrardan kullanmak isterse yeniden kredi kartı başvurusunda bulunması gerekmektedir. Kişinin banka ile birlikte herhangi bir sorun yaşamaması durumunda ilerleyen zamanlarda kredi kartını tekrar kullanmak istemesinde hiçbir sakınca yoktur.

Hakkında admin

Tekrar kontrol et

cardfinans kredi kartı

Cardfinans Kredi Kartı İptali Nasıl Yapılır ?

Cardfinans kredi kartını kullanamayıp ödemelerini yapamayanlar kredi kartlarını iptal etmek istiyorlar fakat iptal edemiyorlar neden …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir