Son Yazılar
Ana Sayfa / Krediler / N Kolay Kredi

N Kolay Kredi

Aktif Bank tarafından müşterilerine sunulmuş olan N Kolay Kredi imkanı, bankada sırada bekleme gerektirmeksizin ve en önemlisi sayfalarca evraka imza atmak zorunda kalmaksızın internet üzerinden kolay kredi çekme işlemini içerir. Nakit ihtiyacınız var ve kefille evrakla uğraşmak istemiyorsanız, N Kolay Kredi sayesinde başvuru yaptığını gün talep ettiğiniz krediyi çekebilme olanağınız bulunmaktadır.

N Kolay Krediye Nasıl Başvurulur?

Aktif Bank’ın internet bankacılığı sayfasından ya da N Kolay Kredi sayfası üzerinden öncelikle müşteri profilini seçip, başvuru sürecini başlata bilirsiniz. Kısa başvuru formunu doldurduktan sonra sözleşmeleri onaylayıp, 5 dakika içinde krediniz hesaba yatabilir veya mevcut durumunuzla alakalı şekilde kuryenin adresinizi ziyaret etmesiyle aynı gün kredi talebiniz yine hesabınıza yatabilir.

N Kolay Kredi Nasıl Geri Ödenir?

Talep ettiğiniz N Kolay Kredi onaylanıp hesabınıza yattıktan sonra, tarafınıza belirtilen tarihlerde ödemelerinizi PTT ile Pttmatiklerden ücretsiz şekilde yapabilmektesiniz. Bunun yanı sıra Akbank ile Vakıfbank ATM’lerini kullanarak, kartsız işlem menüsünden de N Kolay Kredi geri ödemesini gerçekleştirebilirsiniz.

Hakkında admin

Tekrar kontrol et

Senetle Kredi Veren Bankalar

Birçok kişinin farklı yerlere farklı insanlara çeşitli borçları bulunmaktadır bütün borçlarını tek bir ödeme altında …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir