Son Yazılar
Ana Sayfa / Sahibi Kim / Odea Bank Kimin?
odea bank kimin

Odea Bank Kimin?

2 Ekim 2012 yılında kurulan, ülkemizin 49.bankası olarak kabul edilen ve her şeyden önemlisi sinema ve ses sanatçımız olan Hülya Avşar ile ismini duyuran bankamız Odea Bank bu sayede piyasaya hızlı bir giriş yapmaktadır. Merak edilen sorulardan bir tanesi olan Odea Bank Kimin? Sorusunun cevabı ise banka Lübnanlı Bank Audi Grubuna ait olduğudur. Yani yabancı sermayeli bir banka olarak hayatımıza girmekte ve ilk şubesini de İstanbul maslak da faaliyete geçirmiş bulunmaktadır.

Odea Bank Nasıl Bir Çalışma Sistemine Sahiptir?

Her bankada olduğu gibi Odea Bank için de sabahın erken saatlerinde mesainin başladığını söyleyebiliriz. Sabah 09.00 sularında işleme başlayarak akşam 17.00 kadar hizmete devam eden bankamızın bir de öğlen yemeği molası bulunmaktadır. 12.30 ile 13.30 arasında öğlen molasına çıkarak öğleden sonra tekrar kaldığı yerden çalışmaya devam etmektedir. Böylece bu saat dilimlerinde banka işlemlerinizi kolayca ve güvenli bir şekilde gerçekleştirebilmektesiniz.

Odea Bankın Müşterilerine Sunmuş Olduğu Hizmetler

Çalışmakta olduğunuz ve bankanız olarak kabul etiğiniz bu çalışma saatleri arasında sizleri bekleyen çok güzel hizmetler bulunmaktadır. İlk olarak para transferleri olarak bildiğimiz EFT ve havale işlemlerinizi yapabilmekte, para çekme ve para yatırma gibi nakit ihtiyaçlarınızı karşılayabilmekte ve son olarak da Odea Bank internet ve telefon bankacılığı hizmetlerinden faydalanabilmektesiniz. Ayrıca 7/24 telefon bankacılığından gerekli sorunlarınızı çözebildiğinizi de ayrıca hatırlatmak isteriz.

Hakkında admin

Tekrar kontrol et

teb bankası

Teb Bankasının Sahibi Kim?

1927 yılında Kocaeli’nde kurulan ve günümüze kadar kendini geliştirerek gelmeyi başaran bankamız daha sonraları merkezini …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir