Son Yazılar
Ana Sayfa / Krediler / Odeabank İhtiyaç Kredisi Başvurusu

Odeabank İhtiyaç Kredisi Başvurusu

Odeabank İhtiyaç Kredisi Başvurusu

Türkiye üzerinde yeni yaygınlaşan bankalardan biri olan Odeabank, avantajlı kredi seçenekleri ile yeni müşteriler edinmeye devam ediyor. Birçok ürün ve ihtiyaç için birbirinden farklı avantajlara sahip krediler sunan bankanın ihtiyaç kredisi seçenekleri ise üçe ayrılmış. Bireysel finansman kredisi, nakit hazır ihtiyaç kredisi ve Odea SMS ve WEB kredi olarak sunulan kredilerin kullanım koşulları aynı ancak avantajları birbirinden farklı.

Odeabank İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları ve İstenilen Belgeler

Odeabank yenilikçi bir banka olması nedeni ile üç çeşit kredi imkanı yaratıyor ihtiyaç kredisi adı altında. İhtiyaç kredisi, Mortgage kapsamında bireysel finansman kredisi ve son olarak Morgage dışı bireysel finansman kredisi olarak seçenekler yer almaktadır. İhtiyaç kredisi için faiz oranı %1,55 olurken, Morgage kapsamında ve kapsam dışı olan kredi seçenekleri için faiz oranı %1,40 olarak belirlenmiştir. Her kredi çeşidinde vade aralığı olarak 6 ay ile 36 ay arası taksitlendirme imkanı tanıyan Odeabank ihtiyaç kredisi başvurusu için 18 yaş sınırı ve aynı zamanda gelir sahibi olmak gibi şartları göz önünde bulundurmaktadır. Krediden faydalanmak ve başvurabilmek için kimlik, gelir belgesi, son üç ay içinde adınıza kesilmiş bir fatura veya ikametkah belgesi talep edilmektedir. Emekliler için emekli sicil numarası, kamu çalışanları için ise kamu kimliği gelir belgesi yerine kabul edilmektedir.

Odeabank İhtiyaç Kredisi’ne Nasıl Başvurabilirim?

Üç farklı kredi imkanından herhangi birine başvurmak için en hızlı yöntem elbette ki internet üzerinden başvuru olacaktır. Daha yeni gelişen ve yaygınlaşmaya başlayan Odeabank’ın şehirlerdeki şube sayıları kısıtlı olması uzun mesafeler kat ederek şubeye gitme zorluğu yaratmaktadır. Bu nedenle kısa mesaj veya internet şubesi üzerinden işlem yapmanız sizin için en kolay yöntem olacaktır. Ancak krediniz  onaylanması durumunda mecburen kredi sözleşmesini imzalamak ve evrakları teslim etmek için şubeye gitmeniz gerekecektir. Her halükarda şubeden başvuru yapmak isterseniz şehrinizde bulunan şubeye istenilen evraklar ile gitmeniz ikinci kez evrak teslim etmeye ayrıca gitmemek için faydalı olacaktır. Ortalama 2 iş günü içinde sonuçlanan kredinizin sonucu cep telefonunuza kısa mesaj ile bildirilmektedir.

Hakkında admin

Tekrar kontrol et

Senetle Kredi Veren Bankalar

Birçok kişinin farklı yerlere farklı insanlara çeşitli borçları bulunmaktadır bütün borçlarını tek bir ödeme altında …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir