Son Yazılar
Ana Sayfa / Kredi Kartları / Odeabank Kredi Kartları

Odeabank Kredi Kartları

Odeabank ülkemizde hizmet veren yeni soluklu özel bankalar arasında yer alırken kişiler arasında yaygın kullanım oranına sahip olan kredi kartı seçeneklerinde düzenlemeler yaparak müşteri ihtiyaçlarına uygun olarak kredi kartı seçeneği hizmetleri sunmaktadırlar. Odeabank Kredi Kartları kişilerin ihtiyaçlarına yönelik olarak farklı özellikler ahilinde düzenlenmiş banka ürünleridir. Sunulan kredi kartı seçenekleri bankanın farklı firmalar ile özel olarak gerçekleştirerek müşterilerine sunmuş olduğu kampanyalar ile müşterilerine farklı kredi kartı avantajları sunmaktadır. Günümüzde bütün bankalar geniş bir yelpazede oluşturulmuş kredi kartı seçenekleri ile müşterilerine hizmet vermektedirler.

Odebank Kredi Kartı Seçenekleri ve Özellikleri

Odeanbank Bank’O Card kredi kartı seçenekleri ile müşterilerine farklı avantajlar, taksitli geri ödeme seçenekleri ve alışveriş harcamalarında farklı alanlarda harcamaları sonrasında chip para kazanma avantajı sunmaktadır. Odeabank Bank’O Card seçenekleri;

 • Odeabank Bank’O Card Axess:  

  Müşterilerine yüzlerce anlaşmalı işyerleri üzerinden yapacakları alışverişlerinde harcamalarında taksit ve erteleme imkânı sunan kredi kartı ayrıca kişilere chip para kazanma olanağı da sunmaktadır.

 • Bank’o Card Axess Gold:

  fırsatlar ile dolu alışveriş kampanyaları ve kişilere özel farklı avantajlar sunan kredi kartı seçeneğidir.

 • Bank’O Card Axess Platinum:

  Kişilere yapacakları alışverişlerinde ve harcamalarında farklı avantajlar sunarak kişilere özgürlük imkânı sunan kredi kartı kişilere özel kampanyalar ile kişilere harcama yaptıkça kazandırmaktadır.

 • Bank’O Card:

  Müşterilerin yurt içi ve yurt dışında yapacakları peşin harcamalarında kullanmaları için ve internetten güvenli alışveriş yapabilmeleri için farklı olanaklar sağlayan kredi kartı hizmetidir. Ayrıca taksitli nakit avans ve nakit avans seçenekleri ile müşterilerin acil nakit ihtiyaçlarında da cazip olanaklar sunan kredi kartı seçenekleridir. Yıllık aidat ödemesi olmayan kredi kartı seçeneği kişilere özel farklı avantajlar sağlamaktadır.

 • Bank’O Card Gold:

  Kişilerin hem alışverişlerin de hem de acil nakit ihtiyaçlarında müşterilerine finansal destek sağlamak amacı ile müşterilerinin hizmetine sunulan kredi kartı seçeneğidir.

 • Bank’O Card Platinum:

  Kişilere sunulan bu kredi kartı seçeneği ile banka müşterileri yurt içinde ya da yurt dışında anlaşmalı işyerleri üzerinden alışveriş yapabilmektedirler.

 

 

 

 

 

Hakkında admin

Tekrar kontrol et

cardfinans kredi kartı

Cardfinans Kredi Kartı İptali Nasıl Yapılır ?

Cardfinans kredi kartını kullanamayıp ödemelerini yapamayanlar kredi kartlarını iptal etmek istiyorlar fakat iptal edemiyorlar neden …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir