Son Yazılar
Ana Sayfa / Maaşları / Polis Maaşları Ne Kadar 2016

Polis Maaşları Ne Kadar 2016

Polis Maaşları 2016 yılında çok fazla artış göstermemiştir. Yaptıkları iş aslında bakıldığında çok kutsal ve zorlu bir görevdir. Ne kadar maaş alsalar dahi bir vatani görev kamu görevi yapmaktadırlar.

Polis maaşları son durum hakkında bilgi verirsek, ortalama 2850 TL civarında başlangıç maaşını örnek gösterebiliriz. Fakat burada unutmaması gereken durum bu maaşların asgari geçim indirimi ile değişebileceği durumudur. Yani polis maaşı başlangıç 2850 TL ile 2980 TL arasında farklılık göstermektedir. (Evli-bekar, çocuklu-çocuksuz, eş çalışıyor-eş çalışmıyor)

İnsanların merak ettiği polis maaşları artacak mı ? veya polis maaş artışı gibi konulara hükümet noktayı koydu. Ek göstergeler 3000’e çıkarılması ve yıllık yapılan memur zamları eklendi. Bu durumu dikkate alarak son yapılan iyileştirme ile ek göstergelerin aylık net maaş 50 TL katkı sağlandığını söyleyebiliriz. Sonuç itibariyle bu maaşları alan polislerimiz maaşlarını Vakıfbank üzerinden çekiyor. Polis maaşları hangi bankaya yatıyor sorusuna bir yanıt olarak belirtebiliriz. Polis maaşları hakkında merak ettiğiniz soru ya da görüşleri bizlere yorumlar bölümünden ulaştırabilirsiniz. Sizlerin katkıları ile insanların daha çok faydalanacağını hedefliyoruz.

Hakkında admin

Tekrar kontrol et

Jinekolog Maaşları

Kadın hastalıkları ve doğum ana bilim dalını içeren Jinekolog branşı, aynı zamanda bir açıdan onkolojiyi …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir