Son Yazılar
Ana Sayfa / Genel / Repo nedir? Çeşitleri nelerdir? Yatırımı nasıl yapılır?

Repo nedir? Çeşitleri nelerdir? Yatırımı nasıl yapılır?

  Sabit gelirlinin yatırımlarından bir tanesinin çeşidi olan repo birçok yabancı kaynaklı bankaların öncülüğünde kullanılarak yatırım yapan kişiye kısa vadede yüksek gelir sağlayan yatırımlardan bir tanesidir. Kısa süre içinde gelir alma anlamına gelen repo geri alma taahhüt ile yapılan yatırımlardır. Sizlerde gelirinizi kısa vadede yükseltmek istiyorsanız sabit bir geliriniz daha yüksek bir halde kullanmak istiyorsanız ve bu yatırımı yaparak Sizler de bütçenizi genişletebilirsiniz.  Bu yönteme sahip yatırımcılar farklı bir alternatif olarak repo işlemini tercih etmektedirler. Özellikle bankalar satacakları sabit getirili menkul kıymetin önceden belirlenen ücretten belirleyerek belirli tarihte geri almak üzere işlemleri gerçekleştirerek yatırım yapacak olan kişi ile banka arasında sözleşme imzalanarak belgelenir. Bir işlem yapıldıktan sonra alım satım fiyat farkından kar ederek Sizlerde gelirinizi yükseltebilir hiçbir kaybetme korkusu yaşamadan Sizlerde kazanç elde edebilirsiniz.

Paranızı Yatırım  Yaparak Değerlendirin.

Paranızı yatırım yaparak değerlendirmek istiyorsanız sabit bir gelire sahip olmak istiyorum diyorsanız Sizlerde repoyu  göz ardı etmemelisiniz. Hiçbir tehlikede hissetmeden kazanır mıyım kaybeder miyim diye sıkıntıya düşmeden net bir gelir ile karşılıklı imzalamış olduğunuz belgelerle Sizler de karlı bir yatırım yapabilirsiniz. Değerlendirilmesi gereken farklı bir alternatif olan repo ile Sizlerde kazançlarınızı yükseltebilirsiniz. Alım-satım fiyatından da kar edeceğiniz için Sizlerde yüksek gelir elde etme imkânına ulaşabilirsiniz. Yatırım yaparken Sizlerde depoyu da göz önünde bulundurmayı ihmal etmeyin.

 

Hakkında admin

Tekrar kontrol et

vodafone mağaza

Vodafone Dakika, Sms ve İnternet Sorgulaması Nasıl Olur?

Kontörlü hatlarda belirlenen limite göre harcadığınız dakika, sms ve internet bilgilerini sorgulamanız için yapmanız gereken …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir