Son Yazılar
Ana Sayfa / Sahibi Kim / Şekerbank’ın Sahibi Kim?
şekerbank

Şekerbank’ın Sahibi Kim?

İlk olarak 1953 yılında pancar kooperatifleri adı altında Eskişehir de kurulan bankamız daha sonraları ise 1956 yılında ismini Şekerbank olarak değiştirerek merkezini Ankara’ya taşımıştır. Merak edilen Şekerbank’ın Sahibi Kim? Sorusu içinse çoğullu bir ortaklığa sahip olduğunu dile getirmek isteriz. % 33 hisse kısmı halka açık olarak arz edilirken, diğer kalan kısmı ise büyük hissedar olarak Sosyal Güvenlik Ve Yardımlaşma Vakfı olduğunu bilmekteyiz. Hizmetinin büyük bir kısmını Türkiye de oluşturmakta ve 312 adet şubesi olduğunu bildirmektedir.

Şekerbank Çalışma Saatleri Açılış/Kapanış 2016

Baktığımız zaman kaliteli bir hizmet vererek sabahın erken saatinde mesaisini başlattığını gördüğümüz Şekerbank Çalışma Saatleri ise 09.00-12.30 ve 13.30 ile 17.00 olarak belirlendiğini bilmekteyiz. Bu zaman dilimlerinde sadece 1 saat kadar kapalı kalarak öğlen molası uygulaması yapmaktadır. Tüm şubeler için geçerli olmakta ve bu saatler dışında banka kapalı olmaktadır.

Şekerbank Sunmuş Olduğu Hizmetler

Bilindiği gibi bankacılık sektörü şubeler dışında da hizmet vermeye devam etmektedir. Diğer bankalarda olduğu gibi Şekerbank içinde bazı imkânların olduğunu söyleyebiliriz. İlk olarak internet bankacılığı ile başlayarak ardından telefon bankacılığı ve ATM şubeleri olarak karşımıza çıkan hızlı ve güvenilir çözümler bulunmaktadır. Bu imkânlar doğrultusunda özellikle EFT ve havale gibi işlemleriniz için kesintisiz hizmet alabildiğinizi hatırlatmak isteriz. İşlem süreleri ise aynı gün ve aynı saatte yapılmaktadır.

Hakkında admin

Tekrar kontrol et

teb bankası

Teb Bankasının Sahibi Kim?

1927 yılında Kocaeli’nde kurulan ve günümüze kadar kendini geliştirerek gelmeyi başaran bankamız daha sonraları merkezini …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir