Son Yazılar
Ana Sayfa / Kredi Notu / SMS İle Kredi Notu Öğrenme

SMS İle Kredi Notu Öğrenme

Kredi notu konusunda son dönemlerde bir hayli ilgi gören Findeks uygulaması, kullanıcılarına bir kolaylık daha sağlamak adına GSM operatörleriyle anlaşma yapmış ve kişilere SMS İle Kredi Notu Öğrenme olanağını da tanımıştır. Kullanmış olduğunuz operatöre özel bir işlem olmak kaydıyla TC Kimlik No ile birlikte çok kısa sürede kredi notunuzu öğrenebilir ve bu doğrultuda kredi isteminize yön verebilirsiniz.

Turkcell SMS İle Kredi Notu Öğrenme

Kredi alabilme ihtimalinize karşın kredi notunuzu sorgulamak isterseniz, yapmanız gereken telefonunuzun mesaj bölümüne TC No ile Doğum Yılı bilgilerinizi aralarında boşluk bırakarak yazmak ve 1122’ye SMS atmak olacaktır. Kişisel bilgileriniz doğrultusunda gönderdiğiniz SMS kötü, orta ve iyi şeklinde neticelenecektir. Alacağınız bu hizmet 9.00TL tutarındadır.

Avea SMS İle Kredi Notu Öğrenme

Cep telefonunuzla yapacağınız basit bir işlem karşılığında ortalama 2 dakika içinde Findeks tarafından kredi notunuz SMS olarak yanıtlanacaktır. Yukarıda da bahsettiğimiz gibi telefonunuzun mesaj haznesine önce TC No ardından bir boşluk ve Doğum Yılı bilgilerinizi girdiğinizde, SMS İle Kredi Notu Öğrenme isteminiz gerçekleşmiş olacaktır.

Hakkında admin

Tekrar kontrol et

Merkez Bankası Kredi Notu Sorgulama

Bankalarla olan ilişkinizi bire bir belirleyen bir etken olan kredi notu, geçmiş zamanda kullandığınız krediler …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir