Son Yazılar
Ana Sayfa / Krediler / SSK olmadan Kredi çekilebilir mi?

SSK olmadan Kredi çekilebilir mi?

Kredi bankaların en çok kazanç sağladığı hizmetlerinden bir tanesidir. İhtiyaç sebebiyle ortaya çıkan borçlanma bankaların belirlediği belli prosedürler sayesinde müşterilerine sunduğu farklı imkanlardan bir tanesidir. Kredi kullanmak isteyen kişiler bankaların belirlemiş olduğu kriterler noktasında ayrıntılı İncelemeden geçerek geçmişte yapmış olduğum ödemeler sicilinin temizliği Kara listede olup olmadığı ayrıntılı bir şekilde incelenerek ona göre değerlendirmeye alınmaktadır. Aylık geliri kredi notu müşterinin çalışıp ya da çalışmadığı yapılan incelemeler arasında bulunmaktadır.

SSK olmadan kredi nasıl çekilir?

Maaş bordrosu kira geliri evrakları en az 6 aylık sigortasının bulunup bulunmadığı da önemli etkenlerden bir tanesidir. Sigortası olmayan kişilerde bankalar tarafından Kredi talepleri çok fazla güvenilir anlama gelmemektedir. Böyle olsa bile bankalardan kredi çekmek de mümkündür. Eğer ki çalıştığınız yerde Sigorta’nın yoksa belli ayrık bordro düzenlenmiyorsa Sizlerde kredi çekme talebinde bulunuyorsanız resmi tapusu olan taşına bilmez mal varlığınız bankaya ipotek olarak gösterebilir ve Sizlerde kredi çekme talebinde bulunabilirsiniz.

SSK Kredi İçin Gerekenler

Bankaların belirlemiş olduğu ekspertiz raporuna göre yüzde elli yüzde 75 e kadar Taşınmaz mal varlığınızı ipotek ettirerek kredi kullanma şansına sahipseniz aylık bir sabit geliriniz varsa sigortalı insanız istediğiniz gibi araç konut ihtiyaç kredisini almanın çok daha kolaydır ama sigortalı bir işte çalışmıyorsanız üzerinize belli oranda düzenlenmiş bir bordrosuz yoksa Sizlerde Taşınmaz mal varlığınızı göstererek yapılan incelemelerden sonra kredi talebinde bulunma imkanına sahipsiniz. Bankalara başvurarak Bu konuyla ilgili ayrıntılı bilgiye sahip olabilir Kredi talebinde bulunabilirsiniz.

 

 

 

Hakkında admin

Tekrar kontrol et

Senetle Kredi Veren Bankalar

Birçok kişinin farklı yerlere farklı insanlara çeşitli borçları bulunmaktadır bütün borçlarını tek bir ödeme altında …

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir