Son Yazılar
Ana Sayfa / Sahibi Kim / Teb Bankasının Sahibi Kim?
teb bankası

Teb Bankasının Sahibi Kim?

1927 yılında Kocaeli’nde kurulan ve günümüze kadar kendini geliştirerek gelmeyi başaran bankamız daha sonraları merkezini İstanbul il sınırları içerisine taşımıştır. Merak edilen Teb Bankasının Sahibi Kim? Sorusunun cevabı olarak da sizlere hisse dağılımlarını sunabiliriz. Dünyanın en büyük finans devi olan BNP Paribas % 67,4 oranı ile büyük hissedar olarak bilinmekte ve diğer pay ise Teb Holding A.Ş bünyesinde yer almakta olduğunu söyleyebiliriz. Böylece bankanın hisse dağılımları üzerinden sahibi hakkında gerekli bilgiyi sizlerle paylaşmış bulunmaktayız.

Teb Bankası Bankacılık Hizmetleri

Baktığımız zaman normal bankacılığın dışında kurumsal bankacılık, bireysel bankacılık, KOBİ bankacılık, özel bankacılık ve en önemlisi de sermaye ve hazine piyasaları ürün ve hizmetlerini de doğru bir şekilde uygulamaktadır. Aynı zaman da Teb Bankası internet bankacılığı, telefon bankacılığı ve ATM şubeleri ile de oldukça göz önünde bulunmaktadır.

Teb Bankası Çalışma Saatleri 2016

Öğleden önce ve öğleden sonra olmak kaydı ile iki bölümde hizmet veren bankamız özellikle öğlen arasında 1 saat kadar yemek molasına çıktığını bilmekteyiz. Yemek dışında kapalı olmayan ve hafta içi her gün hizmet veren Teb Bankası Çalışma Saatleri ise 09.00-12.300 ile 13.30-17.00 kadar olduğunu söyleyebiliriz. Bu saat dilimlerinde tüm şubeler aynı anda hizmet vermeye başladığı için dilediğiniz şubelerden kesintisiz hizmet alabilmektesiniz. Hem para transferleri hem de fatura ödemeleri de dâhil olmaktadır.

 

Hakkında admin

Tekrar kontrol et

şekerbank

Şekerbank’ın Sahibi Kim?

İlk olarak 1953 yılında pancar kooperatifleri adı altında Eskişehir de kurulan bankamız daha sonraları ise …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir