Son Yazılar
Ana Sayfa / Krediler / TEB İhtiyaç Kredisi Başvurusu

TEB İhtiyaç Kredisi Başvurusu

TEB  İhtiyaç Kredisi Başvurusu

Okul taksidi, birbiri üzerine biriken faturalar, kredi kartı borçları ve daha birçok gider üstüste geldiğinde toplu nakit paraya ihtiyaç duyulur. Böyle durumlar için en kolay ve hazlı para seçeneği olarak yaratılmış ihtiyaç kredisi farklı isimler ve ödeme seçenekleri ile birçok banka tarafından müşterilerine sunulmaktadır. TEB ihtiyaç kredisi üç ayrı şekilde tasarlanarak ihtiyaçlara ve istenilen tutara yönelik sağlanmaktadır.

TEB İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları ve İstenilen Belgeler

TEB bankası tarafından sunulan ihtiyaç kredileri seçenekleri arasında kolay başvuru seçenekleri ve kredi tutarına göre sınıflandırma yapılmaktadır. Düşük faizli kredilerden biri  olan CepteTEB ihtiyaç kredisi 1.000 TL gibi makul tutardaki acil nakit ihtiyacını karşılamak için tasarlanmış. 12 aydan başlayan vade olanakları ile 36 aya kadar vadeye uzatılabilen kredinin vadesi değişse de kredi faiz oranı %1,30 olarak sabit kalmaktadır. Diğer iki ihtiyaç kredisi seçeneği olan TEB pratik ihtiyaç kredisi ve ihtiyaç kredisi seçeneklerinde ise faiz oranını %1,55 olarak belirleyen TEB bankası yine bu kredi seçeneklerinde de 36 aya kadar devam eden vade seçeneğini sunmaktadır. Her üç kredi çeşidinde de kimlik ile başvuru yapma ve 18 yaşını doldurma, gelir sahibi olma gibi şartlar aranmaktadır. Cepte kredi seçeneğinde anıdna 1.000 TL ile 15.000 TL arasında kredi verilebilmektedir. Kredi seçeneklerinden birine başvururken bankanın talep etmesi anında adınıza kayıtlı fatura ibrazı veya gelir belgesi istenebilmektedir.

TEB Bankası İhtiyaç Kredisi’ne Nasıl Başvurabilirim?

TEB bankası ihtiyaç kredisi başvurusu için internet üzerinden işlem yapabilirsiniz. Sadece ihtiyaç kredisi değil, tüm kredi türleri için internet üzerinden başvuru yapabilirsiniz. İnternetten yapacağınız başvurunun sonucunu cebinize gelecek smsile öğrenebileceğiniz gibi aynı zamanda yine TEB bankasının internet sitesi üzerinden Başvurum Nerede kısmından T.C. kimlik numaranız ile sorgulayarak da öğrenebilirsiniz. Hızlı başvuru ile sonuçlandırabileceğiniz nakit ihtiyacınızı dilerseniz şubeye giderek de işlemlerinizi yürütebilirsiniz. Kullandığınız krediyi dilerseniz ilerleyen zamanda yeni ve daha düşük faizli bir kredi çıkması durumunda yapılandırabilir ve yine yeni bir kredi ile biriken borçlarınızı kapatabilirsiniz.

Hakkında admin

Tekrar kontrol et

Senetle Kredi Veren Bankalar

Birçok kişinin farklı yerlere farklı insanlara çeşitli borçları bulunmaktadır bütün borçlarını tek bir ödeme altında …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir