Son Yazılar
Ana Sayfa / Kredi Kartları / TEB Kredi Kartları

TEB Kredi Kartları

Türkiye Ekonomi Bankası da sunmuş olduğu banka ürünleri ile müşterilerine hizmet vermektedir. Bankanın müşteri ihtiyaçlarına yönelik olarak oluşturmuş olduğu kredi ve kredi kartı seçenekleri ile müşterilerine avantajlı finansal destek sağlama amacı içinde hizmet sağlamaktadır. Bankaların son dönemlerde en çok talep edilen ürünleri arasında kredi kartı seçenekleri bulunmaktadır. Türkiye Ekonomi Bankası sunmuş olduğu finansal destek hizmetleri ve diğer finansal işlem hizmetleri ile tercih edilen atılım bankaları arasında yer almaktadır. TEB Kredi Kartları seçenekleri ile çok geniş olan müşteri portföyünde bulanan müşteri ihtiyaçlarına yönelik olarak kredi kartı seçeneklerini müşterinin hizmetine sunmuştur.

TEB Kredi Kartı Seçenekleri ve Özellikleri

Türkiye Ekonomi Bankası farklı kredi kartı seçenekleri ile müşterilerine farklı avantajlar ile alışveriş imkânı sağlamaktadır. Bu kredi kartı seçenekleri;

  • CEPTETEB Kredi Kartı Seçenekleri: Kişilerin isteklerine yönelik olarak kişiselleştirebileceği kredi kartı seçeneğidir. Kişiler kartlarının sağlamasını istediği avantajları kendileri belirleyebilmektedirler. Kişilerin istedikleri zaman bankanın farklı hizmet alanları üzerinden başvuru sağlayabilecekleri kredi kartı hizmetidir. Kişilere kartlarından yapacakları harcamalarında bonus kazanma ve taksitli alışveriş imkânı sunan kredi kartı ile müşteriler anlaşmalı işyerlerinden vade farksız alışveriş yaparken daha öncesinde kazanmış oldukları bonuslarını yapacakları alışverişlerinde kullanabilmektedirler.
  • TEB SHE Kart:

    müşterilerine farklı avantajlar sağlayan ve ihtiyaçlarını ertelemeden karşılayabilme imkânı sunan kredi kartı müşterilerine uygun koşullar sağlayarak kendilerini şımartma olanakları sunmaktadır.

  • TEB BONUS Kart:

    Bankanın müşterilerine sunmuş olduğu bu kredi kartı seçenekleri en yaygın olarak kullanılmakta olan banka kredi kartı seçeneklerini içermektedir. Farklı BONUS kart seçenekleri ile farklı ihtiyaçlara yönelik olarak hizmet sağlamakta ve kullanıcılarına finansal destek sağlamaktadır. Kişilere harcamalarında farklı avantajlar ve taksitlendirme seçeneklerinin yanı sıra Bonus para puan kazanma imkânı da sağlamaktadır.

  • PAYPAL Nakit Kart:

    Ön ödemeli bir kredi kartı seçeneği olan bu kart seçeneği son zamanlarda kişiler tarafından tercih edilen bir banka kredi kartı seçeneğidir. Bu kartta kartının bağlı bulunduğu bir vadesiz hesaba gerek yoktur. Kişiler internetten ya da diğer işyerlerinden yapacakları alışverişlerinde kullanabilmektedirler.

 

 

Hakkında admin

Tekrar kontrol et

cardfinans kredi kartı

Cardfinans Kredi Kartı İptali Nasıl Yapılır ?

Cardfinans kredi kartını kullanamayıp ödemelerini yapamayanlar kredi kartlarını iptal etmek istiyorlar fakat iptal edemiyorlar neden …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir