Son Yazılar
Ana Sayfa / Çalışma Saatleri / Telekom Çalışma Saatleri

Telekom Çalışma Saatleri

Devlet bünyesinde kurulan bir şirket olarak ortaya çıkan Türk Telekom, günümüzde özel bir işletme olarak hizmet vermeye devam ediyor. Türk Telekom, 1994 yılında PTT bünyesinde ortaya çıktı. Çıkarılan bir yasayla posta ve telekomünikasyon hizmetlerinin ayrılmasına karar verildi. Türk Telekom bu yıldan itibaren PTT’nin telefon altyapısını kullanarak hizmet vermeye başladı.

Türk Telekom, günümüzde aynı zamanda internet hizmeti de veriyor. Firmanın bünyesinde TTNET adında bir kuruluş yer alıyor. Devlet kurumlarında ve Türkiye’nin neredeyse tamamında internet erişimi için TTNET tercih ediliyor. Türk Telekom’un Türkiye’ye internet hizmeti getiren en eski firmalar arasında yer aldığını söylemek yanlış olmayacaktır.

Firma geçti?imiz günlerde büyük bir at?l?m yaparak mobil telekomünikasyon firması AVEA’yı bünyesine kattı. AVEA, günümüzde Türk Telekom olarak hizmet veriyor. Türkiye’deki sabit telefon hatlarını bünyesinde bulunduran Türk Telekom, son hamlesiyle mobil telekomünikasyon alanında da adını duyuracak gibi görünüyor. Oldukça avantajlı tarifeler ve kampanyalar birçok kişinin sabit hatta olduğu gibi mobil hizmetlerde de Türk Telekom’u seçmesine sebep oluyor.

Türk Telekom şubeleri sabah 8.30’da açılıyor. Hizmet ekstrem bir durum olmadığı sürece 17.30’da sona eriyor. Diğer bütün firmalarda olduğu gibi Türk Telekom’da da çalışanların yemek yemeleri ve dinlenmeleri için bir öğle tatili mevcut. Bu tatil 12.30 ile 13.30 arasında veriliyor. Türk Telekom, hafta sonları acil durumlar dışında hizmet vermiyor.

Hakkında admin

Tekrar kontrol et

kanz

Kanz Mağazaları Çalışma Saatleri

Kanz Mağazaları 0-16 yaş grubu bebek ve çocuklara geniş marka ve ürün yelpazesi ile Türkiye …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir