Son Yazılar
Ana Sayfa / Araç Kredisi / Türkiye Finans Araç Kredisi

Türkiye Finans Araç Kredisi

Türkiye Finans Araç Kredisi

Türkiye Finans müşteri ihtiyaçlarına yönelik hizmet sağlama amacı ile yeni banka ürünleri tasarlayan ve böylece müşterilerine en uygun koşullarda finansal destek sağlamayı amaçlayan bankalar arasında yer almaktadır. Banka katılım bankacılığı özelliklerine uygun olarak müşterilerine sıfır ve ikinci el araç alımlarında uygun kredi seçenekleri ile nakdi destek sağlamaktadır. Türkiye Finans araç kredisi seçenekleri krediye konu olan aracın özelliklerine göre farklılık göstermektedir. Banka tarafından müşterilerine sunulan araç kredilerinin özellikleri kişilerin kullanacakları kredi tutarlarından aracın özelliklerine ve vade sürelerine kadar farklı ölçütler dâhilinde değişiklik göstermektedir. Bu da kredi seçeneklerinin oldukça esnek koşullara sahip olmasına neden olmuştur.

Türkiye Finans Araç Kredisi Başvurusu 

Banka müşterilerine uygun koşullarda farklı kredi olanakları sağlamaktadır. Türkiye Finans araç kredisi başvurusu işlemleri için banka tarafından müşterilerden kredi özelliklerine göre farklı evraklar talep edilmektedir. Bu evraklar müşteri özelliklerine göre farklılık gösterebilmektedir. Nüfus cüzdanı fotokopisi ve gelir belgesi ya da maaş bordrosu kişilerden talep edilen belgeler arasında yer almaktadır. Sıfır araçlar için alınacak aracı faturası ikinci el araçlarda ise alınacak aracın ruhsat fotokopisi gibi belgelerde bankalar tarafından talep edilen belgeler olarak belirtilebilir. Bankalar istediklerinde farklı belgelerde talep edebilirler.

Türkiye Finans Araç Kredisi Hesaplama

Müşterilerine kredi talepleri öncesinde ihtiyaçları olan kredi tutarları hakkında bilgi sağlama amacı ile oluşturulan kredi hesaplama araçları kişilere Türkiye Finans araç kredisi hesaplama işlemlerinde de bilgi sağlamaktadır. Kişiler ihtiyaçları olan kredi tutarları için farklı vade sürelerinde uygulanacak faiz oranları ve geri ödeme planlarında ödeyecekleri taksit turaları hakkında bilgi sahibi olabilmektedir. Hesaplama araçlarında yapılan hesaplamalar eşit ödemeli kredi seçeneklerinde geçerlidir. Diğer kredilerde farklılıklar olabilmektedir.

Türkiye Finans Araç Kredisi Faiz Oranları

Banka müşterilerine sağlamış olduğu taşı kredisi seçeneklerinde kredileri uygun faiz oranları ve vade seçenekleri ile müşterilerine sunmaktadır. Türkiye Finans araç kredisi faiz oranları bankanın müşterilerine sunmuş olduğu araç kredilerinde faiz oranları %1.30’dan başlamaktadır. Banka sunmuş olduğu kredi seçeneklerinde müşterilerine 48 aya kadar devam eden vade seçeneklerini de sunmaktadır.

Hakkında admin

Tekrar kontrol et

DenizBank Araç Kredisi

Deniz Bank Araç Kredisi Banka ülkemizde hizmet veren yenilikçi hizmet anlayışı ile müşterilerine banka ürünleri …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir