Son Yazılar
Ana Sayfa / Eft Saatleri / Türkiye Finans Bankası EFT Saatleri 2016

Türkiye Finans Bankası EFT Saatleri 2016

Her geçen gün müşteri portföyünü genişleterek en iyi hizmet verme yolunda ilerleyen Türkiye Finans Bankası, her kurum gibi gelişmiş yenilikleri bünyesine katarak yol almaktadır. Bu yeniliklerden biri de müşterilerin bankacılık işlemlerinde en sık kullandığı EFT işleminin saatlerinde esnek davranmasıdır. Yenilenen Türkiye Finans Bankası EFT Saatleri 2016 ile şimdilerde sabah 9:00 ve akşam 17:00 arasında tüm EFT işlemlerinizin sorunsuz akışını sağlamaktadır.

Türkiye Finans Bankası EFT Ücretleri 2016

Bildiğiniz gibi her banka kuruluşunda verilen hizmet şekillerinde ve hizmet bedelinde değişiklikler olası bir durumdur. Her kurum kendi müşterisine en iyi hizmeti hedeflediğinden ötürü zaman içinde kendi bünyesinde yenilenmeye ve verdiği hizmeti daha cazip şekilde sunmaya çalışır. İşte bu doğrultuda Türkiye Finans Bankası EFT Ücretleri 2016 yılında yenilenmiş haliyle aşağıdaki gibidir.

* İnternet bankacılığı ile EFT ücreti: 3,00 TL

* Mobil şube ile EFT ücreti: 2,00 TL

* Çağrı merkezi aracılığıyla EFT ücreti: 8,00 TL

* Şubede Hesaptan hesaba, hesaptan isme, kasadan isme ve kasadan hesaba yapılan EFT ücreti: 30,00 TL ile 350,00 TL arası

Türkiye Finans Bankası Çağrı Merkezi

Pek çok kurumun müşteri temsilcisine bağlanmak için çeşitli tuşlamalar ile bazen uzun bazense kısa bir süre beklemek gerekebilir. Ancak Türkiye Finans Bankası müşterisi olarak 444 24 44’ü tuşladığınızda hiçbir aracı tuşlama gerekmeksizin direk müşteri temsilcisine bağlanacak ve dilediğiniz bankacılık işleminizi gerçekleştirebileceksiniz.

Hakkında admin

Tekrar kontrol et

Teb Bankası EFT Saatleri 2016

Teb Bankası müşterisiyseniz yapmak istediğiniz diğer bankalara para transferi işleminde her kurumda olduğu gibi EFT …

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir