Son Yazılar
Ana Sayfa / Kredi Kartları / Türkiye Finans Kredi Kartları

Türkiye Finans Kredi Kartları

Yenilikçi bankacılık hizmetleri politikası ile bireysel ve ticari müşterilerine farklı banka ürünleri seçenekleri ve farklı finansal işlem kolaylıkları ile hizmet veren özel bankalar arasında yer alan Finans Bank müşteri ihtiyaçlarına yönelik olarak hizmet sağlamaktadır. Finans Bank bireysel ve ticari müşterilerine sağlamış olduğu kredi kartı hizmetlerini Türkiye Finans Kredi Kartları seçenekleri ile müşterilerine sunmaktadır. Türkiye Finans Bireysel müşterilerine sağlamış olduğu kredi kartı seçeneklerini Happy Kredi Kartları seçenekleri ile sunmaktadır. Farklı müşteri ihtiyaçlarına yönelik olarak farklı kredi kartı hizmetlerini müşterilerine sunsan banka bu kredi kartı seçenekleri ile müşterilerine farklı hizmetler sunmaktadır.

Finans Bank Happy Kredi Kartı Seçenekleri

Finans Bank Happy Kredi Kartı Genel Özellikleri:

  • Banka tarafından müşterilerinin hizmetine sunulan Happy kredi kartı seçenekleri Türkiye Finans ve Garanti Bankası tarafından işbirliği içerisinde oluşturulan bir kredi kartı seçeneğidir. Happy Kredi Kartı seçenekleri bu iki banka iş birliği çerçevesinde geliştirilen bu kredi kartı hizmeti müşterilerine yapacakları harcamalarında bonus kazandıran bir kredi kartı hizmetidir. Kişilere harcama yaptıkça kazandıran ve kişilere kazanmış oldukları bu bonusları daha sonra yine anlaşmalı işyerlerinden yapacakları alışverişlerinde kullanabilme imkanı sunan kredi kartı seçeneğidir.
  • Banka tarafından müşterilerine sunulan bu kredi kartı seçeneği bonus üyesi olan işyerlerinde farklı taksit seçenekleri ile alışveriş ve bonus puan kazanma gibi avantajlar sunmakta ve bu işyerlerinde oluşturulan bütün avantajları müşterilerine sunmaktadır.
  • Türkiye Finans Bankası tarafından sunulan Happy Kredi Kartı seçenekleri ile müşterilerine dünyanın her yerinde alışveriş yapma imkanı sunan kredi kartı bonus imkanlarını da dünyanın her yerine yaptıkları harcamalar sonrasında da kazanabilmektedirler. Sağlanan bu bonus imkânlarından müşteriler istedikleri gibi faydalanabilmektedirler.
  • Bu kredi kartını kullanan müşteriler Happy Kartları ile harcama yaptıkça bonus kazanmakta ve bu kazanmış oldukları bonusları üye işyerlerinden diledikleri gibi harcayabilmektedirler. Kişiler kazandıkları bonusları biriktirip bedava harcama yapabilecekleri gibi yaptıkları harcamalarda indirim olarak da kullanabilmektedirler.

Bankanın sunmuş olduğu bu kredi kartı seçeneklerinden faydalanmak isteyen müşteriler banka şubelerinden başvuru yapabilmektedirler.

 

 

 

Hakkında admin

Tekrar kontrol et

cardfinans kredi kartı

Cardfinans Kredi Kartı İptali Nasıl Yapılır ?

Cardfinans kredi kartını kullanamayıp ödemelerini yapamayanlar kredi kartlarını iptal etmek istiyorlar fakat iptal edemiyorlar neden …

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir