Son Yazılar
Ana Sayfa / Katılım Bankaları / Vakıf Bank Katılım Bankası

Vakıf Bank Katılım Bankası

Türkiye’nin en köklü bankalarından biri olan Vakıfbank, geçtiğimiz günlerde bir katılım bankası kurdu ve bunu faaliyete geçirdi. İslamiyet’in ekonomik doktrinine uygun bir bankacılık sistemi olan katılım bankacılığı artık Vakıf Bank Katılım Bankası temel prensiplerinden biri arasında yer alıyor. Vakıf Katılım, faizsiz kredi olanaklarıyla birçok fırsat sunuyor.

Bir araca ihtiyaç duyuyorsanız bunun için yüksek faiz oranlarıyla kredi sağlayan bankalara başvurmanız gerekmez. Vakıf Katılım, ihtiyacınız olan finansmanı sizin için sağlayacaktır. İstediğiniz aracı oldukça uygun aylık taksitlerle edinebilir ve hayatınız boyunca borçlanmak zorunda kalmadan borcunuzu bütçenize uygun bir planla kapatabilirsiniz. Bunun için Vakıf Katılım ile irtibata geçmeniz yeterli olacaktır.

Vakıf Bank Katılım Bankası Araç Finansmanı Başvurusu

Vakıfbank’ın araç finansmanından yararlanmak için başvuru yapmanız yeterli olacaktır. Yapmış olduğunuz başvuru Vakıf Bank Katılım Bankası bünyesindeki ilgili birimler tarafından değerlendirilecektir. Başvurunuz olumlu olarak değerlendirildiğinde tarafınızla iletişime geçilecek ve ihtiyacınız olan araç sizin için tahsis edilecektir. Bu başvuruyu gerçekleştirmek için çeşitli belgeler ve satın almak istediğiniz aracın bilgileri ile bankaya başvurmanız yeterlidir.

Vakıf Katılım tarafından sağlanan araç finansmanına başvurmak için kimlik, ikametgâh ve gelir belgelerinizin banka şubesinde kayıtlı olması gerekir. Gelir belgesi, finansman kaynağınıza göre değişiklik göstermektedir. Eğer bu belgeleriniz banka şubesinde bulunuyorsa ve hâlâ güncel ise herhangi başka bir belge getirmeniz gerekli olmayacaktır.

Vakıf Bank Katılım Bankası Araç Finansmanı Hesaplama

Vakıf Katılım, araç satın almak için ihtiyacınız olan miktarı üzerine faiz koyarak tahsis etmez. İstediğiniz aracı sizin için satın alır ve üzerine kâr koyarak size satar. Yani faiz işleyen bir borcunuz olmayacaktır. Bir ödeme planı çıkarmak için Vakıf Bank Katılım Bankası kâr oranları hakkında bilgi edinmeniz gerekir.

Vakıf Bank Katılım Bankası Araç Finansman Faiz Oranları

Vakıf Katılım tarafından sağlanan araç finansmanından yararlandığınızda, geri ödeyeceğiniz oran faizli olarak belirlenmemektedir. Anapara, üzerine masraf ve kâr eklenerek vadelere bölünür. Bu kâr, vade sayısına göre değişir. 0 ya da 2.el araç satın almak için Vakıf Katılım’a başvurabilirsiniz.

Hakkında admin

Tekrar kontrol et

Ziraatbank Katılım Bankası Taşıt Finansmanı

Türkiye’nin en köklü bankası olan Ziraat Bankası da bütün dünyada rağbet gören bir sistem olan …

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir