Son Yazılar
Ana Sayfa / Krediler / Vakıfbank İhtiyaç Kredisi Başvurusu

Vakıfbank İhtiyaç Kredisi Başvurusu

Vakıfbank İhtiyaç Kredisi Başvurusu

En eski ve köklü bankalardan biri olan Vakıfbank yeni yüzü ve ayrıcalıklı ürünleri ile kendini yeniledi. Daha önceleri devlet bankası statüsünde güvenilir banka gözü ile kendi imajını koruyan banka, şimdilerde ise müşteri potansiyelini arttırmak için yenilikçi banka olma imajına büründü. Vakıfbank diğer ürünlerinde olduğu gibi ihtiyaç kredisi ürününde de farklı ihtiyaçlara yönelik apayrı kredi seçenekleri sunuyor.

Vakıfbank İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları ve İstenilen Belgeler

Vakıfbank ihtiyaç kredisi seçenekleri en düşük kredi tutarına %1,50 faiz oranı ile kullandırılıyor. 36 aya kadar vade seçeneği sunan bankanın istenir ise ödemeli 3 aydan 3 aya ödeme seçeneği de bulunuyor. Bu sayede kişiler her ay kredi taksidi takip etmek yerine 3 aylık süre dolduğunda toplu olarak tek seferde ödeme sağlayabiliyor. İhtiyaç kredisi seçenekleri arasında taksitli ihtiyaç kredisi, ipotek karşılığı ihtiyaç kredisi, otomobil rehni karşılığı taksitli ihtiyaç kredisi ve son olarak arsa ipoteği karşılığı taksitli ihtiyaç kredisi seçenekleri bulunuyor. Vakıfbank ihtiyaç kredisi başvurusu için istenilen belgeler arasında kimlik veya ehliyetin aslı, fotokopisi talep ediliyor. Ayrıca geliri gösteren belge, 3 ay içinde adınıza gelmiş bir fatura ve rehinli olan kredi seçenekleri için tabu ve fotokopisi talep ediliyor. Bu belgeler ile yapılan başvurularda banka tarafından gerekli görülmesi durumunda kefil de talep edilebiiyor.

Vakıfbank İhtiyaç Kredisi’ne Nasıl Başvurabilirim?

İnternet sayesinde çoğu şeyin kolaylaştığını düşünür isek, vakıfbank ihtiyaç kredisi başvurusu içinde bu seçeneğin var olduğunu söylememize gerek yok. Hesaplama yapılabildiği ve uygun görülmesi halinde birkaç dakika içinde başvurunun gerçekleşebildiği vakıfbank ihtiyaç kredisinde şubelerden yapılan başvurular daha kısa bir süre içinde sonuçlanabiliyor. Oldukça makul faiz oranları ile kısa süre devam eden kampanya kredilerine hazlı başvuru seçeneği olan SMS veya internet üzerinden başvurmak müşterilerin daha kısa sürede, en avantajı kredi seçeneğinden faydalanmalarına olanak sağlıyor. Şubelerden yapılan krediler ise daha kısa sürede sonucu kavuşturuluyor. Şubeye giderek işlem yapmanın en büyük avantajı ise gerekli belgeleri o anda bankaya teslim edebilme kolaylığı.

Hakkında admin

Tekrar kontrol et

Senetle Kredi Veren Bankalar

Birçok kişinin farklı yerlere farklı insanlara çeşitli borçları bulunmaktadır bütün borçlarını tek bir ödeme altında …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir