Son Yazılar
Ana Sayfa / Kredi Kartları / Vakıfbank Kredi Kartları

Vakıfbank Kredi Kartları

Ülkemizde geniş hizmet ağına sahip olan Vakıfbank müşterilerine sunmuş olduğu farklı banka ürünleri ile hizmet vermektedir. Bankanın sunmuş olduğu banka ürünleri arasında yer alan en önemli seçenekler Vakıfbank Kredi Kartları seçeneğidir. Banka farklı kredi kartı seçenekleri ile müşterilerine kaliteli hizmet vermeyi ve müşteri ihtiyaçlarına karşı en iyi hizmeti vermeyi amaçlamaktadır.

Vakıfbank Kredi Kartı Çeşitleri ve Kredi Kartlarının Özellikleri

  • Vakıfbank WORLD CARDLAR: Önde gelen bankalar arasında yer alan Vakıfbank tarafından müşterilerine sunulan bir kart seçeneği olan bu kredi kartları ile banka müşterilere yaygın WORLD ve Vakıfbank ağı üzerinden yapacakları alışveriş harcamalarından WORLD puan kazandırmaktadır. Ve bu harcamalarında taksitli alışveriş olanaklarını müşterilerine sunmasının yanında müşterilere özel kampanyalar ile de müşterilerine farklı avantajlar sağlamaktadır. Kişiler bu kredi kartı seçeneklerini yurt içinde ya da yurt dışında yapacakları alışverişlerinde cazip fırsatlar ile kullanabilmektedirler.
  • Taraftar Kartlar: Farklı futbol takımlarının taraftarlarına yönelik olarak oluşturulmuş kredi kartı seçeneklerini içermektedir. Müşterilerin yapacakları farklı harcamalarında kişilere özel avantajlar sunmaktadır.
  • MİLPLUS: Müşterilere sunulan bu kart seçeneği ile kişiler dünyayı keşfetme fırsatı yakalarken bu kredi kartları ile yaptıkları alışverişlerinden kazanmış oldukları WORLD puanlarını MİLPLUS ile katlayarak daha cazip olanaklarda kullanabilmektedirler. Kişiler bu puanlarını uçak veya otobüs bileti alımlarında rahatlıkla kullanabilmektedirler. Ayrıca yeterli puana sahip olmayan kişilere bilet alımlarında avans puan imkânları da sunulmaktadır.
  • RAİL&MİLES: Banka tarafından müşterilerine sunulan ve müşterilerine tren yolculuklarında farklı avantajlar sağlamayı amaçlayan kredi kartı seçeneğidir.
  • LİKE CARD: Üniversite öğrencilerine yönelik olarak Vakıfbank tarafından tasarlanan bir kredi kartı seçeneğidir. Kart sahibi öğrencilere farklı avantalar sunan kredi kartı seçeneğidir. Kişilere kartları ile yaptıkları harcamalarında WPRLD puan avantajının yanı sıra LİKE puan kazanma avantajı da sunan kredi kartı internetten alışverişlerde de farklı olanaklar sağlamaktadır.
  • Tarım Kart: Tarımsal üretim ile uğraşan tarımsal üretici müşterilerinin ihtiyaçlarına yönelik olarak düzenlenen bir kredi kartı seçeneği olan tarım kart üreticilerin tarımsal üretim ihtiyaçlarında onlara finansal destek sağlamaktadır.

 

 

 

 

 

 

Hakkında admin

Tekrar kontrol et

cardfinans kredi kartı

Cardfinans Kredi Kartı İptali Nasıl Yapılır ?

Cardfinans kredi kartını kullanamayıp ödemelerini yapamayanlar kredi kartlarını iptal etmek istiyorlar fakat iptal edemiyorlar neden …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir