Son Yazılar
Ana Sayfa / Sahibi Kim / Vakıfbank’ın Sahibi Kim?
vakıf bank

Vakıfbank’ın Sahibi Kim?

Ülkemizde en büyük bankalar arasında yer alarak en büyük 7. Banka unvanına sahip olmasından ötürü güçlü bir alt yapıya sahiptir. Merak edilen Vakıfbank’ın Sahibi Kim? Sorusuna cevaben ise 5 ortaklı bir sisteme sahip olduğunu söyleyebiliriz. Yani bu ortaklar Türkiye Vakıflar Bankası Emekli Sandığı, hakiki ve hükmi şahıslar, halka arz edilmiş bölüm ve diğerleri ise vakıflar bankası genel müdürlüğüne bağlı mazbut ve mülhak vakıflar olarak bilinmektedir. Ülkemiz genelin de toplam 876 şubesi ve yurt dışında da 3 adet şubesi bulunmaktadır.

Vakıfbank İşlem Süresi

Her bankada olduğu gibi bu bankamızda da işlem süreleri çok merak edilmektedir diyebiliriz. Özelliklede en çok merak edilenler arasında yer alan Vakıfbank EFT ve havale gibi işlemlerin ilk 5 dakika ile 10 dakika arasında işlem gördüğünü söyleyebiliriz. Ancak bu süre bazı durumlarda yani bankanın yoğun olduğu dönemlerde 30 dakika veya 1 saat kadar uzayabildiğini belirtmek isteriz.

Vakıfbank Çalışma Saatleri 2016

Birçok banka ile aynı anda açılan ve aynı anda kapanış gerçekleştiren bankamız hafta içi her gün açık olmakta ve hafta sonları ise kapalı bulunmaktadır. Söz konusu olan tam anlamı ile net bir şekilde Vakıfbank Çalışma Saatleri ise 09.00-12.30 ile 13.30-17.00 olduğunu söyleyebiliriz. Bu zaman dilimlerinde ülkemizde ki tüm şubelerden kesintisiz olarak hizmet alabilmektesiniz. Ayrıca elektronik ortamdan da hizmetleri mevcuttur.

 

Hakkında admin

Tekrar kontrol et

şekerbank

Şekerbank’ın Sahibi Kim?

İlk olarak 1953 yılında pancar kooperatifleri adı altında Eskişehir de kurulan bankamız daha sonraları ise …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir