Son Yazılar
Ana Sayfa / Krediler / Yapı Kredi İhtiyaç Kredisi Başvurusu

Yapı Kredi İhtiyaç Kredisi Başvurusu

Yapı Kredi İhtiyaç Kredisi Başvurusu

Yapı Kredi bankası adı üzerinde kredi sağlayan bankalardan biri olarak hizmet veriyor. Kredi, kredi kartları ve daha birçok ürünü müşterilerine uygun faiz oranları ile sağlayan bankanın ihtiyaç kredisi seçenekleri ise uzun vadeli ödeme için planlanmış görünüyor.

Yapı Kredi İhtiyaç Kredisi Faiz oranları ve İstenilen Belgeler

Yapı Kredi bankasının sunmuş olduğu bireysel ihtiyaç kredisi seçenekleri belirli isimler altında sınıflandırılmış. Mobilden ve internetten şubesiz kredi, düşük faizli ve komisyonlu ihtiyaç kredisi, kamuya maaşın 15 katına kadar kredi,. Maaş müşterilerimize özel kredi, bankacının kredisi, alışveriş kredisi, evlilik kredisi, eğitim kredisi, tatil kredisi ve maaşını yapıkredi’den alan emeklililere özel kredi seçenekleri bulunuyor. Bu kadar detaylandırılmış olmasının altında ise birbirinden farklı faiz oranları ve ödeme seçeneklerini müşterilerine sunabilme imkanı bulunuyor. Yapıkredi bankasının faiz oranları talep edilen kredi tutarına göre değişkenlik gösteriyor. 5.000 TL ile 20.000 TL arasında kredi imkanı sağlayan bankanın kredi oranları da %1,37 ile %1,49 arasında değişkenlik gösteriyor. Bazı kredilerinde faiz oranları düşerken dosya masrafı ekleniyor. Bazı kredi seçeneklerinde ise faiz oranı yüksek olurken müşterilerden dosya masrafı talep edilmiyor. Her halükarda bir avantaj ile kredi kullandıran Yapı Kredi ihtiyaç kredisi başvurusu için ise kimlik ve gelir belgesi dışında üzerinize kayıtlı fatura talep ediyor. Gerekli durumlarda kefil, bordro gibi evrak taleplerinde de bulunabilen bankanın kredi işlemleri oldukça kısa sürede sonuçlanıyor. Her geliri olan ve 18 yaşını doldurmuş kişinin başvurabildiği bu kredi seçeneklerinden birini ihtiyacınıza yönelik sizde tercih edebilirsiniz.

Yapı Kredi İhtiyaç Kredisi’ne Nasıl Başvurabilirim?

Hızlı bankacılık denilince akla gelen Yapı Kredi ihtiyaç kredisi başvurusu içinde hızlı ve kolay yöntemler sunuyor. Özellikle internet üzerinden veya telefon ile başvuru işleri oldukça kolaylaştırıyor. Bir gün içinde sonuçlanan krediler genelde küçük tutarlarda oluyor. Daha yüksek tutarlardaki kredilerin sonuçlanması ise biraz daha uzun zaman alabiliyor. SMS ile başvuru, internet üzerinden başvuru ve şubeden başvuru olarak gerçekleştirilen ihtiyaç kredisi başvurusu olumlu olması durumunda banka evrakların teslimatı, sözleşme imzalanması sonucunda krediyi hesabınıza yatırıyor.

Hakkında admin

Tekrar kontrol et

Senetle Kredi Veren Bankalar

Birçok kişinin farklı yerlere farklı insanlara çeşitli borçları bulunmaktadır bütün borçlarını tek bir ödeme altında …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir