Son Yazılar
Ana Sayfa / Bankalar / Yasal takipte olanlara kredi veren bankalar

Yasal takipte olanlara kredi veren bankalar

Sicil sorunu yaşayanlara kredi veren bankalar ülkemizde geçmişte sicil sorunu yaşayan bireysel anlamda yaşamış olduğu sıkıntılar zorluklar kısa ve orta vadede yaşadıkları talihsizlikler sebebiyle Kara listede bulunan kişilere kredi veren bankalar da bulunmaktadır. Örneğin kredi kartını 3 ay boyunca askeriyesinin bile ödenmemesi kredi puanını çakılması sebebiyle takipte bulunan kişiler kredilerini düzenli ödeyemeyenler borçlarını düzensiz ödeyerek askerinin yüzde 25 sarılı bile ödeyemeyenler kredi notunun düşük olmasıyla kredi almak isteyen kişiler birçok bankaya başvuru da bulunmaktadır. Puanının düşük çıkmasıyla müşterilerine yeni bir kredi kartı veya yeni bir ihtiyaç taşıt kredisi vermeyerek tüm başvurularını da olumsuz neticelendir ile bankalar bulunmaktadır.

Yasal Takipte Nasıl Öğrenilir?

Öncelikle Sizler bir bankaya başvurarak Kredi notunuzu öğrenmeniz gerekmektedir. Kredi notunuz düşük çıktıysa Merkez Bankası verilerine kara listeye farklı bir durum olarak gözlenmektedir. 5 yıl boyunca Kredi ve kredi kartı kullanmanız mümkün olmamaktadır. Sizlerde bankalardan kredi almak istiyorsanız belirli şartları uygulamanız gerekmektedir. Özellikle Kamuda çalışan bir yakınınızla kefil göstermeniz gerekmektedir. Kefil göstermeniz halinde daha fazla kredi çekme imkanına da ulaşabilirsiniz. Hem de bu takdirde kredinin faizini düşürme şansına da sahipsiniz.

Yasal Takipte Olanlar Kredi çekebilirler mi?

Sizlerde geçmişte yaşadığınız sıkıntılardan dolayı para çekme konusunda sıkıntı yaşıyorsanız Gayrimenkul ve taşınmazlarını da ipotek gösterebilirsiniz. Ev dükkan arsa gibi birçok malınızı ipotek ettirebilir bu aracılıkla da bankalardan kredi çekebilirsiniz. Daha uzun vadelerle daha düşük kredi ödeme şansına da sahip olabilirsiniz. Ekonomik sıkıntılarınızdan çıkarak daha rahat bir yaşam sürme şansına da ulaşabilirsiniz. Sizlerde bu krediler sayesinde Kredi borçlarınızı kapatarak tek çatı altında topladığını borcunuzu rahatlıkla ödeme imkanı ulaşabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Hakkında admin

Tekrar kontrol et

Vakıfbank kredi kartı başvurusu sonucu öğrenme

Birçok banka gibi Vakıfbank’ta değerli müşterilerine avantajlı bir alışveriş yapma imkânı sunabilmek için World Kart …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir