Son Yazılar
Ana Sayfa / Krediler / Yeni Evleneceklere Kredi Veren Bankalar

Yeni Evleneceklere Kredi Veren Bankalar

Günümüzde bireylerin hayatlarını birleştirecek kişiyi bulmalarıyla evliliğe atılacak adımlar başlamakta ve kişileri maddi açıdan da zorlayıcı bir sürecin başına gelinmektedir. Hal böyle olunca bireylere kolaylık sağlamak adına bankalardan birçoğu da harekete geçmiş ve hizmet ürünleri arasına evlilik kredisi ürününü de ekleyerek çiftlere umut kapısı açmıştır. Peki, Yeni Evleneceklere Kredi Veren Bankalar hangileridir? Bugün Ziraat Bankası olmak üzere Garanti Bankası, Denizbank, Vakıfbank ve ING Bank gibi çeşitli urumlar bireylere kredi konusunda yardımcı olmaktadır.

Evlilik Kredisi Nasıl Alınır?

36 aya varabilen bir vadeyle bankaların sunduğu evlilik kredisi için öncelikle çiftin 18 yaşını doldurmuş olması gereklidir. Bunun yanı sıra başvurduğunuz ilgili kurumun tarafınızdan istediği hukuki koşulları yerine getirdiğinizde, belirlenen vade aralığında ödenmek kaydıyla 10.000 TL veya üzeri evlilik kredisi alınabilmektedir.

Kefilsiz Evlilik Kredisi Verilir mi?

Birçok çiftin kefil bulamaması yüzünden kredi alamam kaygıları göze alınarak, bugün bankaların birçoğunda Kefilsiz Evlilik Kredisi verilmektedir. Faiz oranlarını düşürüp, vadeyi uzatan bankalar, bu yöntemle hem bireyleri hem de kendilerini korumaya alarak kolay ödeme koşuluyla çiftlerin problemine çözüm getirmektedir.

Evlilik Kredisi Faiz Oranları Ne Kadar?

Kredi uygulamasında çiftlerin dikkat etmeleri gereken en önemli hususlardan biri de verilen kredi hizmetinin faiz oranıdır. Bankanın çalışma prensibine göre faiz oranları %1,05 ila %1,79 arasında değişkenlik gösterir. Dolayısıyla çalışacağınız bankanın en düşük faiz oranına sahip olması, sizlerin avantajına olacağı için seçimlerinize bu noktada dikkat etmeniz önerilir.

Hakkında admin

Tekrar kontrol et

Senetle Kredi Veren Bankalar

Birçok kişinin farklı yerlere farklı insanlara çeşitli borçları bulunmaktadır bütün borçlarını tek bir ödeme altında …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir