Son Yazılar
Ana Sayfa / Kredi Kartları / Ziraat Bankası Kredi Kartları

Ziraat Bankası Kredi Kartları

Ülkemizde hizmet veren ve yaygın şube ağının yanı sıra geniş bir müşteri portföyüne sahip olan bir banka olan Ziraat Bankası Müşterilerinin değişkenlik gösteren finansal işlemlerinde müşterilerine en iyi hizmeti verebilmek adına farklı banka ürünü ve kampanya seçenekleri ile müşterilerine hizmet sağlamaktadır.

Bankalardan en çok talep edilen banka ürünleri bankaların farklı seçenekler ile müşterilerine sağlamış oldukları banka kredisi seçeneklerinin yanı sıra bir de özellikle kişilerin son dönemlerde daha fazla talep ettikleri banka ürünleri arasında yer alan banka kredi kartı seçenekleridir. Artan talep sonrasında banka müşterilerinin farklı özelliklerine paralel olarak farklı banka kredi kartı seçeneklerini müşterilerine sunmuştur.

Bankaların sunmuş oldukları bu oldukça geniş çeşitliliğe sahip kredi kartı seçenekleri bankacılık sektöründe hizmet veren bankalar arasında bir rekabete neden olmuştur. Bu neden ile bankalar müşteri ihtiyaçlarına en iyi cevap veren banka kredi kartı ürünlerini geliştirmeyi amaçlar bir hal almışlardır.

Ziraat Bankası Kredi Kartı Ürünleri

  • Ziraat Bankası Maximum Kredi Kartları: Banka tarafından müşterilerine sunulan farklı özelliklere sahip kredi kartı seçeneklerini içeren bu kredi kartı seçeneklerinin genel özellikleri kişiler maximum kartları ile bütçelerine uygun kart ücreti ve harcamalarına uygulanan düşük faiz oranları ile ihtiyaçlarını karşılarken avantajlı alışveriş imkânı sağlamaktadırlar. Bunun yanı sıra kartlarının nakit avans özeliği ile de acil günlük nakit ihtiyaçlarını karşılayabilmektedirler. Kişiler bu kartları ile yaptıkları harcamalarında taksitli alışveriş imkânlarından yararlanabilmelerinin yanı sıra harcamalarının karşılığında para puan kazanmaktadırlar. Kart sahiplerine sunulan ayrıcalıklar ile alışverişlerini keyifli hale getiren bireyler harcadıkça kazanma şansına da sahiptirler.
  • Genç Kart: Bankanın üniversite öğrencileri için tasarlamış olduğu genç bank kart seçeneğinin geliştirilmiş ve düzenlenmiş bir seçeneği olan bu kredi kartı gençlerin ihtiyaçlarına yönelik seçenekler ile düzenlenmiştir. Öğrencilerin harcamalarında farklı avantajlar sağlayan bu kart ayrıca öğrencilerin KYK burs ve kredi seçeneklerinin tanımlanabildiği bir kart seçeneğidir.
  • Kampus Kart: banka tarafından sunulan farklı kredi kartı hizmetlerinden olan ve yine üniversite öğrencilerinin ihtiyaçlarına yönelik olarak düzenlenmiş kart seçeneğidir.

 

Hakkında admin

Tekrar kontrol et

cardfinans kredi kartı

Cardfinans Kredi Kartı İptali Nasıl Yapılır ?

Cardfinans kredi kartını kullanamayıp ödemelerini yapamayanlar kredi kartlarını iptal etmek istiyorlar fakat iptal edemiyorlar neden …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir