Son Yazılar
Ana Sayfa / Sahibi Kim / Ziraat Bankası’nın Sahibi Kim?
ziraat bankası

Ziraat Bankası’nın Sahibi Kim?

Ülkemizin en büyük bankası olarak bilinen ve geçmişten günümüze kadar özellikle çalışana ve emekliye hizmet vererek bu günlere kadar gelebilen Ziraat Bankasının Sahibi Kim? İçin verilecek en güzel cevap hisse dağılımının tek olması ve tüm sermayenin T.C Hazine Müsteşarlığına ait olmasıdır diyebiliriz. Özellikle çiftçinin yanında olarak yıllarca çiftçiyi desteklemek amacı ile kurulmuştur. Yani baktığımız zaman Osmanlı dönemine kadar dayanan geçmişi ile 1863 yılında kurularak sürekli desteklenmesi sonucu bu zamanlara kadar gelmiştir.

Ziraat Bankası Hizmet Alanları

Baktığımız zaman birçok dalda hizmet vermeyi sağlayan ve müşterilerinin rahat etmesi bakımından elinden gelen tüm imkânları fazlası ile kullanan bir banka olduğunu görmekteyiz. Bundan dolayı Ziraat Bankası sırası ile ziraat emeklilik, ziraat portföy, ziraat sigorta, ziraat leasing, ziraat teknoloji, ziraat yatırım ve son olarak da ziraat katılım olarak faaliyetleri olduğunu bilmekteyiz.

Ziraat Bankası Çalışma Saatleri ve Sunmuş Olduğu İmkânlar 2016

Sabah normal mesai saatinde başlayarak akşam 30 dakika kadar daha fazla hizmet verdiğini gördüğümüz bankamız için söyleyebileceğimiz çalışma saatleri 2016 yılı itibari ile belirlenmiş bulunmaktadır. Açıklık getirerek Ziraat Bankası çalışma Saatleri 09.00-12.30 ile 13.30-17.30 arasındadır. Şube dışında uzaktan yapabileceğiniz işlemler ise internet bankacılığı, telefon bankacılığı ve ATM noktaları olarak da hizmetinize sunulmuş olduğunu görmekteyiz. Böylece mesai saatleri içerisinde bu imkânlardan da faydalanarak bankacılık işlemlerinizi yapabilirsiniz.

 

 

Hakkında admin

Tekrar kontrol et

şekerbank

Şekerbank’ın Sahibi Kim?

İlk olarak 1953 yılında pancar kooperatifleri adı altında Eskişehir de kurulan bankamız daha sonraları ise …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir