Son Yazılar
Ana Sayfa / Katılım Bankaları / Ziraatbank Katılım Bankası Taşıt Finansmanı

Ziraatbank Katılım Bankası Taşıt Finansmanı

Türkiye’nin en köklü bankası olan Ziraat Bankası da bütün dünyada rağbet gören bir sistem olan katılım bankacılığı alanında hizmet vermeye başladı. Goodman Sachs gibi önde gelen finans kuruluşlarının da benimsediği bu sistem, İslami ekonomi düzeninin modern bankacılık ile sentezidir. Tamamen faizsiz olarak uygulanan bir sistemdir.

Ziraatbank Katılım Bankası araç satın almak için başvurulması gereken ilk yerlerden biridir. İhtiyacınız olan 0 ya da 2.el aracı Ziraat Katılım’a başvurarak satın alabilirsiniz. Diğer birçok banka gibi yüksek faiz oranları ödemek ve hayatınız boyunca borçlu kalmak zorunda kalmadan araç satın alma imkânına sahipsiniz. Bunun için Ziraat Katılım’a başvuru yapmanız yeterli olacaktır.

Ziraatbank Katılım Bankası Araç Finansman Başvurusu

Ziraat Katılım’a istediğiniz gün ve saatte araç finansmanı için başvuru yapabilirsiniz. Başvuru yaptıktan sonra Ziraatbank Katılım Bankası bünyesindeki ilgili birimler başvurunuzu değerlendirecek ve kısa süre içinde tarafınıza olumlu ya da olumsuz bir dönüş yapacaktır. Dönüş olumlu olduğu takdirde istediğiniz araç tarafınıza kısa sürede tahsis edilecektir.

Ziraat Katılım’a araç finansman başvurusu yapmanız için çeşitli belgeler gerekir. Kimlik belgesi, gelir belgesi, ikametgâh ve istendiği takdirde son üç aya dair bir fatura bankaya başvuru yapmak için gereklidir. Gelir belgesi, gelir elde ettiğiniz kaynağa göre değişiklik göstermektedir. Bu dokümanlar daha önceden bankada bulunuyorsa ve güncelse müşteri hizmetlerinden de başvuru yapabilirsiniz.

Ziraatbank Katılım Bankası Araç Finansman Hesaplama

Ziraat Katılım, ihtiyacınız olan miktarı size nakit olarak tahsis etmiyor. İstediğiniz 0 ya da 2.el aracı satın alarak tarafınıza tahsis ediyor ve size belli bir kâr koyarak satıyor. İslami ekonomi düzenine uygun olan bu finansman sistemi sayesinde hayatınız boyunca yüksek borçlar ödemeniz gerekmeyecektir.

Ziraatbank Katılım Bankası Araç Finansmanı Taksitleri

Ziraatbank Katılım Bankası tarafından sağlanan araç finansmanın oldukça uygun vade oranları bulunmaktadır. Kâr oranları, anapara ve masraflar belli bir vade oranına bölünür. 48 aya kadar vade seçeneklerinden yararlanarak bir araç satın alabilirsiniz. Masrafların bir kısmı da kredi ödemeleri bittikten sonra tarafınıza iade edilebilmektedir.

Hakkında admin

Tekrar kontrol et

Vakıf Bank Katılım Bankası

Türkiye’nin en köklü bankalarından biri olan Vakıfbank, geçtiğimiz günlerde bir katılım bankası kurdu ve bunu …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir