Son Yazılar
Ana Sayfa / Genel / Doktor Haritası

Doktor Haritası

Sağlık hizmetleriyle ilgili yeni yapılan yasalar, hastalara doktoru seçme olanağı sağlıyor. Devlet hastanelerinde ve özel hastanelerde, tedavi olmak istediğiniz doktoru seçme şansına sahipsiniz. Merkezi Randevu Sistemi’nde dâhi hasta istediği doktordan randevu alabiliyor. Acil durumlar için doktorları tanımak ve nasıl bir tıbbi geçmişe sahip olduklarını bilmek de faydalı olacaktır.

Her doktorun uzmanlaşmış olduğu bir alan vardır. Özellikle ameliyat ve cerrahi müdahale durumlarında tedavi olacağınız doktoru iyi seçmeniz gerekir. Bunun için tıp uzmanlarını tanımalı, geçmişlerini bilmeli ve sizin ihtiyacınıza karşılık verebileceğinden emin olmalısınız. www.doktorharitasi.com adresine girerek ihtiyacınız olan alanda uzman doktoru bulabilirsiniz. İç hastalıklarından plastik cerrahiye kadar birçok alanda hizmet veren doktorlar bu sitede bulunmaktadır.

Web sitesinde devlet hastanelerinde ve özel hastanelerde çalışan doktorların isimleri ve iletişim adresleri bulunuyor. Bu bilgiler doktorların izni dâhilinde ekleniyor. Oturduğunuz yere yakın tıp kuruluşlarında çalışan doktorları bu site üzerinden bulabilirsiniz. Herhangi bir cerrahi müdahale gerektiğinde bu siteye göz atabilir ve ihtiyaç duyduğunuz alanda uzman şahıslara ulaşabilirsiniz.

Hakkında admin

Tekrar kontrol et

apple mağaza zorlu randevu

Apple Store Randevu alma

Apple Store’dan randevu alamıyor musunuz? Her baktığınızda hiç boş yer görünmüyor mu, sakın vazgeçmeyin çünkü …

Bir Yorum

  1. Tasarım olarak gayet başarılı olduğum bir site.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir